Detail nemovitosti

Volný

Pronájem administrativní budovy Polygrafická, Praha 10

Pronájem

Lokalita: Praha
Adresa: Polygrafická 22
Velikost: 1600 m2
Typ nemovitosti Komerční objekty
Kategorie 1000 - 2000 m2
0,- Kč

Podrobný popis

V zastoupení společnosti Centra a.s. nabízíme výjimečnou příležitost pronájmu novostavby budovy´v zabezpečeném, oploceném areálu o celkem cca.1600m2 užitné plochy ve třech nadzemních podlažích. Nespornou výhodou je vysoká technická kvalita objektu, jejího vnitřního vybavení i vysoký stupeň zabezpečení budovy i jednotlivých vnitřních prostor. Objekt je vhodný pro jednoho nájemce z řad komerčních společností, které bude nabízet dokonalé administrativní zázemí, nadstandardní vnitřní technické i bezpečnostní vybavení a v určitém smyslu i vhodnou “intimitu” chodu společnosti. 

Budova je  rozdělena do tří nadzemních podlaží, je kompletně vybavena na míru zhotoveným kvalitním nábytkem a je okamžitě připravena k nastěhování a zahájení provozu. Poskytuje zázemí pro cca 70osob, v 26 kancelářích a veškeré dostupné zázemí pro činnost komerční společnosti , včetně reprezentativního ředitelského patra v nejvyšším patře, konferenčních i zasedacích místností, služeb recepce a ostrahy objektu 24/7 nebo systému čtečky krevního řečiště a zázemí s možností certifikací NBÚ. 

Cena za pronájem kancel.plochy 9EUR/m2/měsíc. 

- Hlavní vstup s recepcí a lobby - Kartový systém, čtecí zařízení SPZ u vjezdu/výjezdu z areálu- 32 parkovacích stání- Vnitřní kartový systém a systém čtečky krevního řečiště - CCTV pokrytí perimetru celého exterieru až k oplocení - Světlá výška kancelářských prostor 2,5m- 24hodinová bezpečnostní služba - Kompletně zařízeno nábytkem - Reprezentativní ředitelské patro se zasedací místností pro 40 osob a terasou - Zvuková izolace/neprostupnost kanceláří - Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch - rekuperace - Otevíravá okna všech kanceláří - Trezorovna- Serverovna- Elektrická požární signalizace EPS- Konferenční místnost- Archiv včetně regálového vybavení - V každém patře zasedací místnost a vybavená kuchyňka - Energeticky úsporná budova v kategorii B – velmi úsporé- Spisovna s připravená pro certifikaci NBÚ- Ovládání teploty v každé kanceláři - Automatické venkovní žaluzie  

hledáte nemovitost?
Podívejte se, možná jsme ji našli za vás.

nabízíte nemovitost?
Pomůžeme vám s prodejem i pronájmem.

Kontakt na makléře

Máte zájem o tuto nemovitost? Napište nám

Kde nás najdete

PRAHA

Jeseniova 1169/51
Praha 3 - Žižkov, PSČ 130 00

602 291 511 - Ing. Petr Faltys
602 305 260 - Irena Kučerová

Ze stanice metra Florenc BUS 207,133 do zastávky Černínova a dále pěšky 250m - Jeseniova 51.